Cadillac DeVille 1963

 

W 1959 roku fabryka Cadillac’a wypuszcza na rynek w Ameryce chyba najbardziej rozpoznawalną limuzynę w historii samochodów amerykańskich. To tzw. „skrzydlak”, czyli ogromny krążownik ociekający chromami, rozpoznawalny dzięki najwyższym skrzydłom na tylnych błotnikach w historii motoryzacji. Symbolizowały one erę lotów w kosmos. Z upływem lat, rok za rokiem firma produkuje modele z coraz niższymi tylnymi skrzydłami, by w roku 1965 całkowicie odejść od tego pomysłu.

Nasz Cadillac to model Sedan DeVille 6W z 1963 roku. Jego tylne skrzydła już nie są tak wielkie jak w roczniku 1959, lecz mimo to, nadal wzbudzają ogromne emocje wśród ludzi. Auto 6-cio osobowe, długie na niemal 6 metrów robi ogromne wrażenie. Wyposażone w elektryczne kanapy i szyby, wspomaganie i klimatyzację oraz z ciekawostek doświetlanie zakrętów.

Auto do ślubu zostało kompleksowo odremontowane w 2009 roku, nowe wnętrze, nowy srebrno-stalowy lakier z brokatem holograficznym w słońcu pokazuje swoje piękno. Teraz Wy możecie poczuć klimat lat 60-tych, wynajmując naszą limuzynę na Wasz ślub i wesele.